Bring a Friend een groot succes

Bring a Friend een groot succes

Maar liefst 90 deelnemers

Voor de eerste maal werd "Bring a friend" georganiseerd als een weekendwedstrijd. Ongeveer 90 leden enthousiaste leden van onze club vonden  90 even enthousiaste kandidaat-golfers om eens kennis te maken met onze sport. Op een heel ontspannen wijze konden de "friends" de verschillende facetten van het golfen ontdekken en de teneur was duidelijk: dit is moeilijker dan wij ooit hadden durven denken! Maar evenzeer konden zij ons clubleven ontdekken: golf is niet alleen een individuele sport, het is ook een sport die zich afspeelt binnen een vereniging....zeker in Witbos :-)! 
Bedankt aan alle leden die van de partij waren en ook aan de talrijke helpers. We durven te hopen dat er enkele nieuwe leden uit deze actie voortvloeien!

Laatst aangepast op dinsdag, 03 november 2015 14:55
Zoeken