donderdag, 20 september 2018 09:36

Wintercompetitie Mens

Een mogelijkheid om je te meten met anderen

Mannen , het einde van het "Mens" seizoen komt naderbij en kijken we al uit naar de start van het nieuwe seizoen . Maar ,omdat we tijdens de wintermaanden toch ook wel eens een balletje willen slaan al dan niet in competitieverband ,is één van onze spelers (Wouter Devriese) met een spelformule voor de dag gekomen om tijdens deze maanden toch nog te kunnen spelen in een wedstrijdvorm . 

Het is een matchplay ranking competitie , dit wil zeggen … Matchkes spelen en wie op het einde het meeste gewonnen heeft en het minste verloren, die is de winnaar. Geen gedoe als de agenda’s niet overeenkomen, dan speel je tegen iemand anders… Er zijn een aantal regels ingevoerd die het regelmatig spelen en tegen verschillende tegenstanders nodig maken…

Zie reglement en voorbeeld in bijlage

Laat maar weten of jullie deze spelformule zien zitten ? 

 

Sportieve groeten 

Your Captain Wilfried