STIP IT actie

STIP IT actie

Vlaamse week tegen pesten

Afgelopen zaterdag gaven onze Buzzards tijdens de jeugdlessen, de afslag van de week tegen pesten. Een actieweek die zo veel mogelijk kinderen en jongeren wil mobiliseren en een stem geven tegen pesten. Want pesten en cyberpesten is fout!
De golfsport is een sociale sport bij uitstek. Dit betekent een gans seizoen in een positieve sfeer werken en samen doelen te bereiken. Een positief klimaat waarin iedereen de kans heeft om zichzelf te zijn, zorgt voor samenhorigheid op en naast de baan. Zonder een goeie sfeer, geen (sportieve) resultaten.
Samen met onze jeugdspelers keuren ook wij elke vorm van pesten volmondig af. We wensen binnen de verdere uitbouw van onze jeugdwerking, een pestvrije golfomgeving.
"STIP-IT". Samen Tegen Iemand Pesten.

De 4 stippen staan voor:

- Ik vind pesten niet ok en zal er nooit aan meedoen!

- Ik praat erover als pesten mij bang of verdrietig maakt.

- Ik sluit niemand uit, voor mij hoort iedereen erbij!

- Ik zal altijd proberen op te komen voor iemand die gepest wordt.